برنامه موبایل پرتو

بلافاصله پس از اینکه تصاویر وارد سیستم می شود از طریق برنامه موبایل پرتو در دسترس پزشک و مراجعه کننده خواهد بود از قابلیت های برنامه موبایل پرتو می توان به احراز و ورود چند سطحی ، قابلیت دسترسی به پرونده های رادیو گرافی و پخش ویدئو 3D ، ارجاع و اشتراک پرونده ها ، قابلیت دریافت Notification های اطلاع رسانی و چندین قابلیت دیگر اشاره کرد.

احراز هویت چند سطحی؛

  • مراجعه کننده با مشاهده پرونده های رادیوگرافی خود در برنامه موبایل پس از نصب خوشحال خواهد شد.
  • پزشکان بصورت اتوماتیک در اولین ورود خود علاوه بر پرونده های شخصی خود پرونده های مراجعین خود را نیز می بینند.

قابلیت دسترسی به پرونده های رادیوگرافی و پخش ویدئو های 3D؛

سیستم online پرتو به محض ورود اطلاعات، آنرا در موبایل نمایش می دهد این اطلاعات غالبا پرونده های مراجعه کننده شامل تصویر، توضیحات، نسخه اصلی پزشک و در مواردی ویدئوهای 3D می باشد در این بخش قابلیت ZOOM های چند وجهی برای بررسی تصاویر رادیوگرافی و ذخیره پرونده و بررسی آفلاین وجود دارد.

ارجاع و اشتراک پرونده ها

  • هر پرونده ای دست پزشک می رسد اگر نیاز به همفکری با همکار دارد این قابلیت کار را به بهترین شکل پوشش می دهد.
  • قابلیت اشتراک گذاری پرونده ها در انواع شبکه های اجتماعی
  • قابلیت ذخیره پرونده و دسترسی های دیگر

Notification

باشگاه مشتریان هر کلینیک مجزا بوده و می توان اطلاع رسانی کلینیک را از طریق سیستم های Notification قدرتمند پرتو در هر مناسبت شخصی افراد یا مناسبت های گروهی تبریک گفت و هر نوع اطلاع رسانی دیگر را پوشش داد.

پرتو چیست

نرم افزار جامع مدیریت کلینیک رادیولوژی و سونوگرافی که شما را از سیستم های پذیرش، پکس، فراخوان، موبایل، سایت، حسابداری و هرگونه نرم افزار دیگر برای مدیریت کلینیک بی نیاز می کند

آخرین وبلاگ

آموزش اتصال پرتو به پوز بانک های مختلف ،    آموزش کار با پرتو ،    پرتو در نمایشگاه بین المللی ،    دانش بنیان چیست و تاثیر آن بر کیفیت محصول ،    سیستم یکپارچه و کسب و کارهای نوین

ارتباط با ما

مشاوره فروش: 09127429290

تلگرام پشتیبانی: partoapp_support@

آدرس: تهران، عباس آباد، خیابان وزرا، کوچه هجدهم پلاک 14 واحد 2

حق کپی رایت برای پرتو محفوظ است 2018-2022